Місячник безпеки дорожнього руху та безпеки життєдіяльності

Традиційно у вересні проходить Місячник безпеки дорожнього руху та безпеки життєдіяльності, у рамках якого проходить багато цікавих пізнавально-навчальних заходів.
Цей рік не став виключенням.

Від початку місяця школярі активно вивчають правила дорожнього руху. Знайомляться з дорожніми знаками, вчаться їх розпізнавати та читати.

Дуже цікаво відбуваються заняття з моделювання різноманітних ситуацій на дорозі, коли учні на практиці показують засвоєні знання і демонструють, коли та як безпечно перейти вулицю.

Та все ж найцікавішими та найбільш ефективними заняття бувають за участі поліціянтів, людей, які суворо контролюють правила безпечності дорожнього руху.

Так у нашому ліцеї на подвір’ї моделювали дорогу, вчилися її правильно переходити, рухатися велосипедом чи самокатом, перетинати перехрестя та інше.