Подарунки для ВПО

Подарунки отримали школярі, які переїхали на Вінниччину з Луганської, Донецької, Харківської, Херсонської, Миколаєвської, Сумської областей.

Із вдячністю до наших американських партнерів рюкзаки передала народна депутатка України, голова підкомітету з питань державної молодіжної політики Ірина Борзова.

1000 шкільних ортопедичних рюкзаків з навчальним інвентарем від наших друзів та міжнародних партнерів Дугласа Бейкера та Фонду Братів Каричів передали для дітей ВПО, які навчаються у школах міста Вінниці та області разом з Сергієм Борзовим – головою Вінницької ОДА.

В рюкзаках: кольорові олівці і альбом для малювання, пенал, пляшка для води, ланч-бокс та інші необхідні речі, підібрані з любов’ю до українських дітей.