Початок навчального року 🔔для учнів шкіл🏛️ мікрорайону “Вишенька” у м. Вінниця став не лише переповнений емоціями🤓 від побачень із друзями 👭👬 та пізнанням нового на уроках📚, а й зустрічами зі ювенальними поліцейськими👮🏻👮🏻‍♀️

У рамках всеукраїнського профілактичного заходу “Урок з поліцейським,”🚔 інспекторами з ювенальної превенції Вінницького РУП ГУНП у Вінницькій області було проведено бесіди🗣️ із учнями загальноосвітніх навчальних закладів👩🏻‍🏫👨🏼‍🏫, де поліцейські нагадали дітям про їхні права ❗️та обов’язки⭕️, застерігли від ризикованої поведінки 🆘та вчинення правопорушень🙅, розповіли про негативний вплив алкоголю🍻, тютюну🚭 та наркотиків💉. Крім того, правоохоронці провели профілактичні бесіди стосовно явища булінгу💣 у шкільному середовищі.