Проєкт «Екологічна стежина «Теренкур»»

Екологічна криза сьогодення вимагає виховувати в підростаючого покоління любов до природи, бажання берегти її.
Метою проекту є привернення уваги жителів району до наявних екологічних проблем міста, країни, планети; допомога набуття корисних навичок зі збереження природних об’єктів та ресурсів; запровадження позитивних традицій, відповідального та дбайливого ставлення до навколишнього середовища; надання можливості спостерігати та пізнавати природу, гармонійно спілкуватися з нею.
20 жовтня 2023 року відбулося відкриття Екологічної стежини «Теренкур».
Учнівським самоврядуванням закладу було проведено Екологічний марафон «Пізнай себе та світ», у рамках якого учні початкової школи стали учасниками українознавчої гри «Неймовірна круговерть». На створеному майданчику діти досліджували вологість повітря та ґрунтовий покрив.
Учні старшої школи взяли участь в онлайнмандрівці «Подорож рідним містом». Вони досліджували історію походження малої річки Віннички та знайомилися із рідкісними зеленими насадженнями Ботанічного саду.
Учасники заходу набули неабияких навичок приймати колективні рішення та навички роботи в команді.