Святкування Міжнародного ДНЯ ЗЕМЛІ.

Ми всі бажаємо бути здоровими.
Але здоровою людина може бути лише у здоровому світі. Екологічне виховання на уроках англійської мови та позакласних заходах нашого ліцею покликане формувати дбайливе ставлення не лише до природи, як до громадської та особистої цінності , але і до своєї особистості і до кожної людини у світі.

Pезультативності у формуванні основ екологічної культури учнів в процесі викладання англійської мови ми досягаємо за допомогою як міжпредметних зв’язків, так і використанням програмно-педагогічного забезпечення – НМК, аутентичних текстів, відео та аудіоматеріалів, інформативних інтернет ресурсів екологічного спрямування, дидактичних та рольових ігор, pеалізації творчих індивідуальних та колективних проектів, oрганізації ефективної позакласної роботи – екологічні тижневики, декадники та навіть місячники , які проходять у нашому ліцеї щороку навесні – до 22 квітня – до Дня Землі. Цьогоріч до святкування Міжнародного ДНЯ ЗЕМЛІ 22 квітня 2023 року учні 6-х класів разом з учителем англійської мови Горовенко Т.П. підготували до презентації свої міні-проєкти – постери ” Земля – наш спільний дім” – ” The Earth is our common home”. Учням подобається, що кінцевий результат проектної роботи завжди можна побачити, і цим результатом можна пишатися, а це підвищує мотивацію до вивчення предмету, до самоосвіти та самореалізації своєї особистості.