Тиждень біології

З метою зацікавлення учнів, підвищення рівня їх навчальних досягнень, привернення уваги до науки біології в нашому Вінницькому ліцеї №15 проведено предметний тиждень з біології .
Позакласна робота з предмету є надзвичайно важливою і невід’ємною частиною всієї освітньої діяльності школи, яка стимулює до активного пошуку, дослідження, самостійного опрацювання додаткових інформаційних джерел учнями. В сучасних складних та тривожних умовах проведення різноманітних заходів виявилось ще й потужним інструментом в покращенні емоційного стану учнів, привернення їхньої уваги до красоти і пробудження природи, поштовхом до розвитку творчих здібностей та навичок. Протягом тижня вчителями кафедри природничих наук Білоконною Н.В., Процько Ю.С., Ярощук В.П. та Журавльовою Т.В., які підготували і провели предметний тиждень, впроваджувалися інноваційні технології в систему роботи ліцею, що є дуже актуальним і важливим в сучасних умовах , а також сприяє підвищенню майстерності учителів, поглиблює знання, розширює світогляд та інтелект учнів.