Тиждень географії

Тиждень географії розпочато з відкритого заходу під назвою «Подорож країнами».
Ми разом з 8А, 8Б, 8В та батьками сьогодні провели гарний, навчально-пізнавальний захід.

Незважаючи на повітряну тривогу, на технічні неполадки ми справилися, бо ми українці!
8 А представляли гарячу країну Іспанію, 8 Б неньку-Україну, 8 В країну сонця – Єгипет, Кочержук Яна Іванівна, як учитель-початківець географії осторонь не залишилася і поринула у цю атмосферу і представляла колоритну Індію.

Вирішили поділитися частинкою завдань які учитель готувала з учнями : Представлення країни, Відомі місця та особистості, Національна страва та Національний одяг. Також діти заробляли бали за знання столиці та прапора, розгадували ребуси та на швидкість відповідали на питання з географії.

Перемогу здобули учні 8 В класу, щиро вітаємо! 8А і 8 Б йшли на рівні у невеликій різниці балів, тому дякуємо усі класам! Також гарно підготувались і відповідали Дворніченко Олександр, Фурманюк Нікіта та Вуж Іван.

Журі були Процько Юлія Семенівна та Война Інна Миколаївна. Щиро вдячні за підготовку учнів за їх творчі здібності, класним керівникам за налаштування, Коваль О.В. за поради, колегам за приділений час та відвідання відкритого заходу.