Тиждень зарубіжної літератури

У рамках тижня зарубіжної літератури, з 20.02 по 24.02 у нашому ліцеї були проведені цікаві онлайн-заходи з теми ,, Література проти війни. Добро врятує світ”.
Вчителі кафедри суспільно-гуманітарного циклу Опалинська Наталія Олегівна та Висоцька Наталія Євгенівна залучили здобувачів освіти до цікавих літературних конкурсів, виставок, творчих проєктів та фестивалів: ,, Діти проти війни”, ,, Мій герой сучасності”, ,,Добро врятує світ”, ,,Зірваний цвіт щасливого дитинства”. Війна докорінно змінила навчання та життя наших українських дітей.
З великою відповідальністю, неймовірним зусиллями, прагненням до знань учні працюють творчо, сумлінно, наполегливо, щоб стати гідною зміною.
Наші ліцеїсти безмежно вдячні нашим захисникам та низько вклоняються нашим героям.
Діти підтримують ЗСУ своїми малюнками, віршами, творами, вони вірять, навчаються, мріють, живуть з думкою про переможну Україну! Добро врятує нашу Батьківщину і наш світ! Слава Україні!