Урок мужності

«Урок мужності» на відстані провели нацгвардійці учням нашого закладу . На період карантину для школярів військові запровадили онлайн – урок. Тепер побувати у військовій частині, дізнатися про історію героїв та їх подвиги можна через комп’ютер, не виходячи з дому.

Перший онлайн-урок слухали учнів 10 класу, школи номер 15. Офіцери у клубі військової частини, учні у себе вдома. Патріотичний урок, за темою: історія та бойовий шлях військової частини 3008, проходив у формі «запитання – відповідь». Аби бути присутніми на дистанційному уроці, школярі заходили на спеціальну Інтернет – платформу.

«Ми завжди раді зустрічатися з молоддю на території військової частини 3008, демонструвати сучасну техніку та озброєння. Однак, реалії сьогодення диктують нові умови та форми проведення подібних заходів у частині. У нас також діє суворий карантин — ми дотримуємося правил самоізоляції. Але переконанні, що дистанційний урок мужності навчить молодь з відповідальністю ставитися до цінностей Батьківщини та її захисту. », – розповідає офіцер з організації дозвілля молодший лейтенант Анна Бучинська.

Першим гостем онлайн – уроку став ветеран військової частини Леонід Данюк. Полковник запасу розповів учням про подвиги легендарних захисників.

«Ми повинні розповідати молодому поколінню про подвиги наших військовослужбовців, які ціною власного життя боронили цілісність нашої держави. Це наша історія, яку ми повинні знати та гордитися нашими героями», – ветеран військової частини 3008, полковник запасу Леонід Данюк

«Урок мужності» у новому форматі військові проводитимуть і далі. Такі зустрічі планують організувати й для студентів.