17 жовтня в пожежно-рятувальну частину міста завітали учні 2-Б класу

Під час екскурсії працівники Служби порятунку розповіли дітям правила пожежної безпеки, особливу увагу звернули на причини виникнення пожеж та їх запобігання, а також розповіли як правильно діяти у випадку пожежі.
Учні мали можливість ознайомитись з професією вогнеборця, краще зрозуміти важливість та героїчність цієї професії.
Рятувальник пожежної частини розповів школярам про виїзди на ліквідації надзвичайних подій , та як від їх швидкості і злагоджених дій залежить життя людей.
Найбільше учням запам’яталась техніка та обладнання пожежного автомобіля. Малеча із захопленням випробовувала водонапірну систему.
Ця екскурсія дала можливість ознайомити школярів з професією героя-рятувальника та навчити дітей безпеці життєдіяльності.