«25 ЗДАВАЙ – ДІТЯМ ДОПОМАГАЙ»

З 06. 09. по 30. 09. 2021р. у нашому закладі було оголошено про проведення Всеукраїнської благодійної акції
«25 здавай – дітям допомагай». Під час акції ми збирали монети номіналом 25 копійок. Сьогодні українці тримають у себе півтора мільярда таких монет на загальну суму близько 400 млн гривень. Цими монетами вже майже рік неможливо скористатися, бо вони виведені з обігу.

Монети номіналом 25 копійок можна приносити у найближче відділення банку-партнера акції та дати згоду перерахувати ці кошти на рахунок фонду «Таблеточки». Учнівське самоврядування передало зібрані кошти у банк . Після перерахування кошти підуть на купівлю ліків для сотень хворих дітей, спеціальне харчування, паліативну допомогу, реабілітацію та лікування за кордоном.