3 Днем Народження, Душе України!

Ліна Костенко – невтомна трудівниця українського слова, її твори є неоціненним скарбом для нації. У її рядках – мужність, любов до Батьківщини та незламний дух борця за свободу. Бажаємо Ліні Василівні міцного здоровʼя, невичерпного натхнення та нових творчих злетів! Нехай кожен вірш, що народжується з-під її пера, надихає та додає сил в боротьбі за вільну Україну.

До дня народження Ліни Василівни учні середньої школи підготували невеличке відео привітання з 94-річчям! Ліцеїсти ходячи до бібліотеки все більше ознайомлюються з її творчістю та захоплюються поезіями з сенсом. І тепер і надалі її поезії будуть актуальними для підростаючого покоління! Костенко, пишучи закарбовано залишається в наших серцях.

Українська поетеса Ліна Костенко подарувала читачеві щирість своєї душі, філософське осмислення життя, красу слова. Дочка епохи шістдесятих років нашого століття карбувала свій талант у часи, коли панувала напівправда, а гостре правдиве слово замовчувалось в інтересах тоталітарної ідеології. Читаючи лірику Ліни Костенко, ми розуміємо, що це не просто гасла чи крилаті вислови. Кожен вірш примушує читача замислитися над смислом людського життя, місцем, яке займає кожен з нас у суспільстві. До творчого читання долучились учні “Вінницького ліцею & 15”, які відчули духмяність рідного слова, багатство мови. Твори Ліни Василівни – перлини сучасної української літератури, влучні, цікаві, актуальні. Уже багато років Л.Костенко залишається справжнім борцем з неправдою, показовістю, а зброя її – твори.