17 квітня 2024 року, в актовій залі КУ “ЦПРПП ВМР”, відбулось вручення нагород (дипломів, медалей та сертифікатів) переможцям XV Міжнародної виставки «Сучасні заклади освіти – 2024» ЗЗСО.
СРІБЛО – Комунальний заклад «Вінницький ліцей № 15»!
Номінація «Упровадження здоров’язбережувальної педагогіки в практику діяльності закладів освіти».
Вітаємо з блискучою перемогою! Бажаю феєрії яскравих вражень, позитивних емоцій і справжньої гордості душі! Нехай ця перемога не буде останньою, нехай кожне старання нашого ліцею і наполеглива праця обов’язково призводять нас до призових місць і заслужених нагород!
![](https://sch15.edu.vn.ua/wp-content/uploads/2024/04/зображення_viber_2024-04-19_18-02-48-009-1024x1021.jpg)