Friday Music breaks “Let’s sing Christmas songs together”

У п’ятницю, 10.12.2021 p.,  п’ятикласники  мали веселі перерви –  Music breaks           Lets sing Christmas songs together. Учні отримали величезне емоційне задоволення та відчули себе невід’ємною частинкою цілого світу, так як співали пісні, які виконують люди на різних континентах, у різних країнах по всьому світу. Всесвітньо-відомі пісні об’єднують народи різних національностей. А Різдвяні пісні допомагають нам відчути себе добрішими, щирішими, відвертішими, щасливішими та людянішими.  Девіз п’ятниці був “Be global!  Let’s sing Christmas songs together!”

Використання пісень допомагає формуванню соціокультурної компетентності учнів. Учні дізнаються про іншу культуру, вивчають її історію, знайомляться з різноманітними сферами сучасного життя представників іншої культури та моделями поведінки носіїв країни виучуваної мови. Пісні  викликають позитивні емоції та створюють високу мотивацію до вивчення іноземної мови.