“My Ukrainian Borsch”

Виховання патріотизму було й залишається одним з головних завдань учителів англійської мови нашого закладу. Так, в рамках проведення предметно-методичного тижня англійської мови, узагальнюючи матеріали з вивчення теми “All About Food”, семикласники нашого ліцею спільно із вчителем Горовенко Тетяною Петрівною із захопленням взяли участь у конкурсі відео-проєктів “My Ukrainian Borsch”, в якому учні щиро ділилися своїми унікальними сімейними рецептами та представляли сам процес приготування родинної страви, яка є візитівкою українського народу і нашої національної спадщиною.
Загалом, у конкурсі взяли участь 36 учнів: 7-І клас – 14 учасників; 7-Б клас – 10 учасників; 7-Г клас – 8 учасників; 7-Д клас – 4 учасника.
Переможцями відео-конкурсу стали: Єременко Еріка – 7-І клас, Конотопенко Анна – 7-І клас, Ткачова Марія – 7-Г клас, Захарчук Анна – 7-І клас, Шадурова Варвара – 7-Д клас.
Вітаємо переможців!!!!! Пишаємось нашими талановитими учнями!!!
Щиро вдячні батькам за допомогу у підготовці та проведенні конкурсу!!!