20 червня 2026 року в місті Обухів відбувся Чемпіонат Київської області із Зендокай Карате-До (боротьба).
Учень 4-Б класу Шмігель Вадим гідно представив свій навчальний заклад та виборов ІІ місце у змаганнях! Це результат наполегливих тренувань, сили волі та справжнього спортивного характеру. Бажаємо Вадиму не зупинятися на досягнутому, впевнено рухатися вперед і підкорювати нові спортивні вершини!
Пишаємось твоїми успіхами та бажаємо нових перемог!

