ЗОЛОТО НАШОЇ КОМАНДИ!

Місто Тернопіль. Церемонія нагородження переможців Всеукраїнського конкурсу благодійних ініціатив «Золотий Фліпчарт».
Сьогодні команда учнівського самоврядування нашого ліцею пережила неймовірні емоції, адже здобула І місце у номінації «Волонтерська ініціатива року»!
Ця перемога – не лише нагорода за реалізований проєкт. Це визнання добрих справ, щирих сердець, активної громадянської позиції та великої командної роботи. За кожною нашою ініціативою стоять небайдужі учні, батьки, педагоги та друзі ліцею, які завжди підтримують благодійні проєкти та допомагають тим, хто цього потребує.
Ми щиро вдячні організаторам конкурсу за високу оцінку нашої діяльності, адміністрації ліцею за довіру та підтримку, а всій нашій великій ліцейній родині – за єдність, небайдужість і готовність творити добро разом.
Пишаємось тим, що гідно представили наш ліцей та наше місто на Всеукраїнському рівні. Ця перемога належить кожному, хто вірить у силу добрих справ і щодня доводить, що навіть маленькі кроки можуть змінювати світ.
Разом ми не просто мріємо про зміни – ми їх створюємо!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *