Зі святом вас, дорогі вчителі!❤️

1 жовтня у нашій школі було гамірно☺️
З самого ранку учні з нетерпінням виглядали учителів, щоб привітати з професійним святом – Днем Учителя💕
Це був один із небагатьох днів у навчальному році, коли дітвора прибігла до школи ще задовго до шкільного дзвінка.
Багато гарних слів було сказано на адресу вчителів. Учні та батьки не скупились на привітання і щирі посмішки😁. Квіти, які дарували учні, були найдорожчим подарунком, тому що дарували їх – від щирого серця. Деякі уроки в цей день проводили лідери учнівського парламенту👍🏽.
А по закінченню уроків всіх вчителів чекав ще один сюрприз – святковий квест на тему : «Цікаві пригоди вчителів» з нагоди свята. Багато пісень, танців, віршів змушували наших вчителів у залі посміхатися і гучно аплодувати✌️.