🍂ТВОРЧА ПОЇЗДКА ДО БІОТЕХНОЛОГІЧНОГО ЛІЦЕЮ «РАДОВЕЛЬ»

2 жовтня 2021 року нашим педагогічним колективом 👩‍👧‍👦 було організовано творчу поїздку до сучаснішого закладу – Біотехнологічного ліцею «Радовель», що розташований у селі Радовель Олевського району Житомирської області (директор Грек В.).

Наш педагогічний 👏🏼 колектив щиро ділився досвідом створення оптимальних умов для отримання дітьми і дорослими повноцінної освіти та про активне співробітництво між вчителями — батьками — дітьми.
Заклад вразив яскравим дизайном, комфортними та безпечними умовами для розвитку самостійного мислення, емоційного інтелекту, проєктної роботи. В закладі працює безліч студій для розвитку дітей .
Створення сучасного освітнього простору на базі Біотехнологічного ліцею «Радовель»- частина проєкту «Радовель» мецената Михайла Весельського.
Педагогічний колектив 👐🏼 15 школи висловлює вдячність колективу закладу, за цікаву та змістовну зустріч.
Щиро раді, що Біотехнологічний ліцей «Радовель» — реалізована мрія громади.
🥳 Результатом поїздки є здобуті знання, щирі емоції, велике натхнення працювати і творити.