Конкурс Різдвяних та Новорічних листівок

У вівторок, 07 грудня 2021 р, п’ятикласники   цікаво провели свої  відео-перерви та  переглянули мультиплікаційний фільм англійською мовою “Peppa’s Christmas”. Учні мали нагоду знову зустрітись із їхніми улюбленими  героями, бути учасниками усіх казкових подій та  переживати разом  передсвятковий період та період святкування Різдва.

Головна мета навчальних мультиплікаційних фільмів на англійській мові –  познайомити учнів із навколишнім світом простими мовними засобами, які зрозумілі дітям.   Всі діалоги героїв побудовані на базових принципах граматики: прості речення і нескладна лексика. Яскрава мультиплікація та цікавий сюжет сприяли підвищенню  зацікавленості учнів, що   формувало стійку мотивацію до вивчення іноземної мови.

У четвер, 09 грудня 2021 р,  учні та вчителі школи мали нагоду відвідати   «Виставку-конкурс вітальних Різдвяних та Новорічних листівок» та отримати величезне естетичне задоволення від перегляду учнівських творчих робіт.

Найкращими було визнано  роботи, які представили  на конкурс  учні:

5-А класу – Сірак Поліна, Третяк Вікторія, Левшина Дар’я, Ірга Вікторія, Фаріга Вікторія, Кубович Віра, Ящишина Софія, Найда Іванна;

5-Б класу – Войтенко Кіріл, Грушко Данієла, Лебедєва Марія, Білозор Назар, Домбровська Злата, Циганенко Настя;

5-Г класу- Гонта Марія, Гончарук Анна, Григорук Софія, Кучеренко Денис;

5-Д класу – Шадурова Варвара, Магдич Аліна.