Наші досягнення і перемоги

За наслідками 2018-2019 навчального року маємо такі результати:

Учням закладу вручено Дипломи Департаменту освіти і науки Вінницької обласної державної адміністрації учням-переможцям обласних Всеукраїнських предметних олімпіад, а саме:

• Сенелюк Анастасії, учениці 11-А класу, за підсумками ІІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з історії,
  • Сенелюк Анастасії, учениці 11-А класу, за підсумками ІІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з англійської мови,
  • Іващуку Дмитру , учневі 11-А класу, за підсумками ІІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з економіки,
  • Гулі Ірині , учениці 11-А класу, за підсумками ІІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з історії.

Вручено грамоти Департаменту освіти Вінницької міської ради учням-переможцям міського етапу Всеукраїнських предметних олімпіад:

ПІБ дитини

Івасюк Денис

ІКТ

ІІІ

Вручено грамоти Департаменту освіти Вінницької міської ради, Департаменту культури Вінницької міської ради учням-переможцям та учасникам міських конкурів:

1. Грушку Денису, учневі 6-А класу, за зайняте ІІІ місце у номінації «Краща штучна гніздівля» екологло- натуралістичного свята «День зустрічі птахів».
  2. Федієвій Єві, учениці 7-Б класу, призеру обласного етапу Всеукраїнського заочного тематичного конкурсу «День рослин – 2019» у номінації «Ботанічна ілюстрація».
  3. Грішіній Анастасії, учениці 9 класу, призеру обласного етапу Всеукраїнського заочного тематичного конкурсу «День рослин – 2019» у номінації «Ботанічна ілюстрація».
  4. Лукашу Нікіті, учневі 10 класу, призеру обласного етапу Всеукраїнського заочного тематичного конкурсу «День рослин – 2019» у номінації «Ботанічна ілюстрація».
  5. Кізлик Валерії, учениці 10 класу, за активну участь у номінації «Кращий орнітолог 2019 року» еколого- натуралістичного свята «День зустрічі птахів».
  6. Щербатюку Владиславу, учневі 6-Б класу, призеру обласного етапу Всеукраїнського заочного тематичного конкурсу «День рослин – 2019» у номінації «Ботанічна ілюстрація».
  7. Грушку Денису, учневі 6 класу, призеру обласного етапу Всеукраїнського заочного тематичного конкурсу «День рослин – 2019» у номінації «Ботанічна ілюстрація».
  8. Удуденко Єлизаветі, учениці 7-Б класу, за майстерність роботи, представленій на конкурс малюнка «Етика, культура та взаємовідносини людей».
  9. Доценку Антону, учневі 5-Б класу, за значні досягнення та вагомий особистий внесок у розвиток футболу та фізкультурного руху Вінниччини.
  10. Закревську Софію, ученицю 6-А класу, за зайняте ІІ місце у міському конкурсі поетів-початківців «Зелене гроно».
  11. Брунь Юлії, учениці 3-Б класу, лауреату міського конкурсу «Майстер Краснопису».
  12. Жук Тетяні, ученицю 5-Б класу, за зайняте ІІ місце у міському етапі ІХ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка.
  13. Жук Тетяні, ученицю 5-Б класу, за зайняте І місце у міськомуетапі ХІХ Міжнародного конкурсу з української мови ім. Петра Яцика.
  14. Гуменюк Юлії, учениці 9-Б класу, за зайняте І місце у номінації «Весела палітра» ХІІІ міського конкурсу сатири та гумору «Вінницька гумори на» ім. Анатолія Гарматюка.
  15. Сич Надії за зайняте ІІІ місце у конкурсі есе «Етика, культура та взаємовідносини людей».
  16. Гуменюк Юлії, учениці 9-Б класу, за зайняте І місце у номінації «Конкурс презентацій» міського фестивалю-конкурсу «Молодь обирає здоров’я».

Вручено грамоту Департаменту освіти Вінницької міської ради Сполуденній Яні Артурівні, педагогу-організатору, за підготовку команди ДЮП «Дим» до міського етапу І Всеукраїнського фестивалю дружин юних пожежників  «Ліга безпеки».

Вручено дипломи інституту місцевого розвитку керівнику Красільнюк З.В. та команді закладу за участь у проекті «Енергоефективні школи: нова генерація», а саме учням 9-10 класів: Питель Михайло, Пилип Арсен, Клименко Крістіна, Злиденна Ірина, Кордон Віталій, Гаража Максим, Гаврилюк Олександр, Івасюк Денис.

Вручено диплом ІІ ступеня Департаменту освіти і науки Вінницької обласної державної адміністрації, Вінницької обласної станції юних натуралістів  Злиденній Ірині, Клименко Крістіні, Кшемінській Анні, Щепіловій Єлизаветі призерам обласного етапу Всеукраїнського конкурсу з квітникарства та ландшафтного дизайну «Квітуча Україна».